Lunar - Twój dostawca reklamy

Druk cyfrowy/offsetowy

Druk cyfrowy to uzupełnienie oferty poligraficznej. Oferuje produkty tożsame z produktami drukarni offsetowej, ale w niższych nakładach. Jeśli nie potrzebujesz setek lub tysięcy sztuk nakładu danego produktu - wtedy idealny będzie druk cyfrowy, który umożliwia produkcję poligraficzną w niskich nakładach i co najważniejsze z pominięciem kosztownej przygotowalni przedprodukcyjnej.
sprawdź naszą ofertę

Oferta wydruków cyfrowych i offsetowych

Oferujemy druk najbardziej popularnych formatów reklamowych: wizytówek, ulotek, plakatów, zaproszeń, teczek, kalendarzy, katalogów i notesów.

Wizytówki

Wizytówki

Wizytówka spełnia wiele ważnych zadań. To nie tylko kartonik o standardowych wymiarach 90x50 mm, ale reklama Ciebie i Twojej przedsiębiorstwa. W LunarCorp wiemy jak ważny jest jej profesjonalny wygląd. Naszym klientom doradzamy od projektu graficznego wizytówki, tak by w pełni identyfikował ich profesjonalizm, aż do wyboru detali takich jak: gramatura papieru, zastosowane uszlachetnienia i wykończenia.

Ulotki

Ulotki

Oferta naszej firmy obejmuje bardzo szeroki wachlarz różnego rodzaju ulotek. Oczywiście wszystko dostosowujemy do branży, dla której są adresowane i planowanego kanału dystrybucyjnego. W LunarCorp drukujemy ulotki we wszystkich dostępnych rozmiarach, na szerokiej gamie materiałów.

Plakaty

Plakaty

Plakat reklamowy jest bardzo popularną formą reklamy, która przez zastosowaną grafikę szybko przyciąga uwagę odbiorcy i na długo zostaje w pamięci. W ofercie posiadamy wysokiej jakości druk plakatów reklamowych przeznaczonych do użytku zewnętrznego, wewnętrznego lub do podświetleń. W zależności od przeznaczenia i rozmiaru danego plakatu reklamowego dobieramy odpowiedni podkład oraz technikę druku.

Zaproszenia

Zaproszenia

W LunarCorp drukujemy zaproszenia na każdą okazję: urodziny, ślub, chrzest, spotkanie biznesowe. W LunarCorp możesz zamówić ekskluzywne i nietuzinkowe zaproszenia na każdą okazję. Nasza obsługa pomoże dobrać odpowiedni format, gramaturę papieru oraz uszlachetniania papieru, tak aby Twoi goście byli zachwyceni!

Teczki

Teczki

Potrzebujesz profesjonalnych teczek ofertowych, które wyróżnią Twoją firmę na tle innych? W LunarCorp wiemy, jak ważna w kontaktach biznesowych jest spójna identyfikacja wizualna i aby do­ku­men­ty trafiały do klientów w odpowiedniej oprawie - w eleganckich teczkach z lo­go fir­my. Teczki takie idealnie sprawdzą się jako nośnik reklamy także na biznesowych konferencjach czy szkoleniach.

Kalendarze

Kalendarze

W dobrze zorganizowanej firmie kalendarz stanowi podstawę wyposażenia każdego biura. Dlatego w ofercie LunarCorp nie mogło zabraknąć kalendarzy wieloplanszowych. Oferujemy kalendarze, składające się z 13 stron (strona tytułowa + 12 stron z miesiącami). Kalendarze drukujemy w różnych formatach, poziome lub pionowe, ścienne lub biurkowe, personalizowane graficznie: z dowolną grafiką lub zdjęciami klienta.

Katalogi

Katalogi

Bro­szu­ry, ka­ta­lo­gi i fol­de­ry to jed­ne z najbardziej wszechstronnych ma­te­ria­łów re­kla­mo­wych, któ­re z powodzeniem wykorzystywane są przez fir­my w ce­lu do­tar­cia do szerokiego grona klientów. Oferujemy druk katalogów klejonych - często drukowanych na targi, branżowe spotkania, konferencje; jak również katalogów szytych, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Obsługa LunarCorp dobierze dla Ciebie odpowiednie techniki druku, gramaturę papieru, format - wszystko po to, by Twój katalog prezentował się profesjonalnie i pięknie.

Notesy

Notesy

Notesy reklamowe są jednymi z najczęściej drukowanych artykułów firmowych. Ologowane notesy są bardzo częstymi upominkami na konferencjach, targach czy prezentacjach; świetnie sprawdzają się także w wewnętrznym użytku firmowym. Wykonujemy notesy reklamowe A4, A5, A6 lub w dowolnym formacie. Drukujemy notesy zarówno z okładką, jak i bez okładki; na dowolnie wybranym papierze - w kratkę, linie lub gładkim. Dla bardziej wymagających - oferujemy luksusowe notesy z firmowym logo wytłoczonym na oprawie.

Papier firmowy

Papier firmowy

Trudno sobie dzisiaj wyobrazić dobrze prosperującą firmę, w której nie ma papieru firmowego. Jest to jeden z podstawowych elementów identyfikacji wizualnej, który jest niezbędny w wielu sytuacjach w firmie. Papier z nagłówkiem firmowym jest najbardziej oficjalnym rodzajem komunikacji biznesowej. Papieru firmowego używa się najczęściej w oficjalnej korespondencji - do fak­tur, pok­witowań, umów, listów itp. W LunarCorp stworzymy dla Państwa własny i niepowtarzalny papier firmowy. Nasz Zespół stworzy dla Państwa profesjonalny projekt papieru firmowego, doradzi w kwestii jego formatu i gramatury papieru.

Potrzebujesz naszych usług?

  • PON-PT 8:30 -16:30
  • +48 33 482 02 70
  • NAPISZ MAILA
  • biuro@lunar.pl
  • LunarCorp
  • 32-650 Kęty, Świętokrzyska 6
    NIP: 549-224-99-88
    REGON: 121314006

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

realizacja strony internetowej weboski
x